Kapat
İvedik Osb Melih Gökçek Bulv. Maxivedik No:10/H Ostim Yenimahalle ANKARA / TÜRKİYE
0(539) 632 41 89
support@boxstationtools.com
Çalışma Saatlerimiz:
Hafta İçi 8.30 - 18.00

2007 Yılından itibaren Nano Olarak İvedik OSB Bölgesinde konumlanmış olup,                         
Çalışma Tezgahlar, takım arabaları, ESD Masalar, Malzeme-soyunma dolapları gibi ürünler ve Talebe yönelik özel masa dolap üretimi yapılmaktadır.  

  Nano ; otomotiv, savunma sanayi, havacılık, denizcilik, nükleer, demiryolu, enerji ve diğer sanayi kollarına hizmet vermekteyiz.  

Nano bugün atölyeler, depolar fabrikalar servisler bürolarla ilgili çok geniş kapsamlı ürün çeşitine sahip olup alet dolapları çalışma tezgahları takım arabaları, modüline kabinler malzeme dolapları soyunma dolapları arşiv dolapları, dosya dolapları  emanet dolapları paketleme masaları ve ESD masalar üretmekte standart ürünler dışında da çeşirtli ihtiyaçlara göre özel taleplere de cevap vermektedir.

2020 yıllına geldiğimizde mevcut faaliyetlerimize ilave olarak Box Station Markamız ile sektöre heyacan getirecek bir çalışma başlattık. Box Station, özellikle 5S Yalın Üretim Tekniğine uygun çalışma alanlarında yer alan ekipmanların ayıklanması, İhtiyacımız olan el aletlerinin düzenlenmesi, düzenli olarak istiflenmesi, Çalışma ortamında ve el aletlerinde gerekli temizliğin sağlanması ve tüm bu süreçlerin standart olarak uygulanması ile disiplinli bir şekilde işleyişin kalıcı hale getirilmesi için EVA köpükleri CNC tezgahında işleyerek istenilen ve kullanıma has ürün dizilimi ile gerek düzen, gerek temizlik, gerekse standart ve disiplinli çalışma imkanı sağlamaktadır.  

Çalışma alanlarımız sabit olabildiği gibi hizmetin veya işin ifasını gerektirecek farklı alanlarda da olabilir. İş Güvenliğindeki ilk hamlemiz güvenli çalışma alanlarının hazırlanması kapsamında gerek takım arabaları, takım çantaları, özel alet çantaları, özel setler, sabit ve mobil çalışma alanlarımızda bize fayda sağlamaktadır. Box Station ile hazırlanan işe özel aletlerden oluşan takım çantaları, takım sandıkları gerek iş sağlığı ve güvenliği, gerekse yalın üretim 5s tekniğine uygundur.   

Misyonumuz, 

"El Aletleri ve Yedek Parçalar için Öncü Saklama Çözümleri Sunmak"

Vizyonumuz, 

"Müşterilerimizin Saklama İhtiyaçlarını Yeniden Tanımlamak ve Özelleştirilmiş Çözümlerle İnovatif ve Mükemmel Hizmet Sunmak"