Kapat
İvedik Osb Melih Gökçek Bulv. Maxivedik No:10/H Ostim Yenimahalle ANKARA / TÜRKİYE
0(539) 632 41 89
support@boxstationtools.com
Çalışma Saatlerimiz:
Hafta İçi 8.30 - 18.00

Box Station 3 boyutlu gölgelendirme

Farklı sektörlerde kullanılan alet, ürün veya parçaların, muhafaza ve saklanmasında kullandığımız köpükleme işlemleridir.
Kullandığımız köpükler geniş ısı aralıklarına uygun, mukavemeti yüksek, esnek yapısıyla ergonomik aynı zamanda yanmaya ve yağlanmaya karşı dayanıklıdır. Aynı zamanda süngerler alet kaybolmasına karşı çift renklidir.

El aletlerinin ve özel aletlerin köpüklenmesi için çizim işlemleri;

El aletlerinde Bahco marka ürünlerin çizimlerinden oluşan çok geniş bir bilgi bankamız mevcuttur. Bunun dışında özel ürünlerinizin tarama işlemi ve çizimleri yapılır daha sonra bilgi bankamızda size ait bir hesapta bu çizimler saklanır.

3 boyutlu köpüklerin garantisi var mı?

Tüm Box Station süngerleme işlemlerinin 1 yıl garantisi vardır. Almış olduğunuz süngerler size ait bir hesapta saklanmaktadır. Mevcut süngerlenerinizi yenileyebilir veya değişen ihtiyaçlarınız için geliştirebilirsiniz.

Köpük renkleri

Köpüklerimiz standart olarak sarı siyah renktedir. Talebiniz halinde farklı renkler için bilgi verilecektir.

Köpükten aletlerin çıkarılması.

Box Station köpük gölgelendirmelerini 3 boyutlu olarak yapmaktadır. Siz aletleri alırken ürünün bir köşesini bastırmanız yeterlidir. Ürünleri alırken ve yerleştirirken zorluk yaşamazsınız.

Özelleştirme  ve kişiselleştirme işlemleri

Taleplerinize göre Box Station 3 Boyutlu süngerlerimizde firma isminiz, temsil ettiğiniz marka veya zimmetleme için kodlama işlemleri süngerlerinize ve içerisinde bulunan el aletlerinize işlenebilmektedir